Новини

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Правильний вибір металопластикових вікон в Миколаєві Open

Зміст:

 1. Якими мають бути металопластикові вікна?
 2. Підбираємо ПВХ профіль
 3. Вибираємо склопакет
 4. Фурнітура – ​​це важливо!
 5. Що зрештою?

Вікна – одна з найважливіших речей у будинку, що відповідає і за затишок, і за наше здоров’я. Адже не даремно кажуть, що теплий будинок – запорука здоров’я взимку!

які підійдуть саме вам. У цій справі не можна зробити все за дві секунди: прийшов, побачив, купив.

Тут є свої нюанси, про які ви сьогодні дізнаєтесь.

ЯКИМИ ПОВИННІ БУТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА?

Загальними та важливими вимогами вважаються:

 • здатність захистити від продування та протягів;
 • максимальне природне висвітлення;
 • захист від сторонніх звуків з вулиці та скупчення конденсату;
 • легкість у використанні;
 • естетичний вигляд та довговічність.

Крім того, існують індивідуальні вимоги, які висуває до виробів кожна людина залежно від своїх переваг та побажань:

 1. Розташування та клімат у квартирі.
 2. Різновид системи опалення.
 3. Вологість та інші специфічні вимоги. Наприклад, мешканцям перших поверхів треба подбати про те, щоб у їхню квартиру не проникли злодії, а мешканцям сонячних сторін – про укриття від палючих променів.

ПОДБИРАЕМ ПВХ ПРОФИЛЬ СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ВАС

ПВХ профіль – це віконна рама, отже основний елемент віконного будови, який має відповідати певним вимогам і стандартам. Обов’язково потрібно звернути увагу на те, скільки камер з повітрям і який контур ущільнювача. Додатково розглядається товщина стінки профілю, стабільність геометричних показників, максимальна ширина, а також армування та естетичні параметри.

Правильний вибір металопластикових вікон в Миколаєві Open

Зазвичай профіль має від 3 до 6 повітряних камер. Найпопулярніші три та п’ятикамерні конструкції. Їхня кількість впливає на ширину рами. Вона може коливатися від 58 мм до 90 мм, при цьому товщина зовнішніх стінок профілю повинна бути не менше ніж 2,5 мм.

Варто не забувати про армування ПВХ-профілю, адже саме воно впливає на жорсткість та довговічність конструкції. Для нього використовується високоякісний метал оцинкований товщиною 1,5. Щодо виду, поверхня має бути однорідною, а забарвлення в наш час дають нам свободу вибору під кожен інтер’єр.

Зазвичай профіль має від 3 до 6 повітряних камер. Найпопулярніші три та п’ятикамерні конструкції. Їхня кількість впливає на ширину рами. Вона може коливатися від 58 мм до 90 мм, при цьому товщина зовнішніх стінок профілю повинна бути не менше ніж 2,5 мм.

ВИБИРАЄМО СКЛОПАКЕТ

Склопакет – друга важлива складова конструкції, тому що займаючи більшу частину, він впливає на захисні характеристики вікна в цілому. Склопакети бувають найрізноманітніші, і в них дуже легко загубитися. На сьогоднішній день існує величезний вибір конструкцій залежно від вимог, наприклад, сонцезахисні, енергозберігаючі, шумозахисні, однокамерні та двокамерні, а також комбіновані.

Зверніть увагу! Незалежно від вибору склопакета, його товщина має бути 4 мм. Будьте дуже пильні, зараз часто недобросовісні компанії встановлюють замість 4 мм, 3 мм.

Стаття в тему – Переваги металопластикових вікон

Енергозберігаючі склопакети дуже зручні тим, що надійно захищають від холодів і зберігають тепло від обігрівачів. Щоб уповільнити теплопередачу, можна окремо закачати в проміжок між склом інертний газ (артон), він абсолютно безпечний для людини та свійських тварин, а ще доведено, що з таким доповненням можна заощаджувати до 35%, а значить витрати окупляться вже через кілька років. Ще один плюс!

ФУРНІТУРА, ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ

Фурнітура також важлива, оскільки впливає на тривалу експлуатацію вікна. Всі кронштейни, ручки, петлі та багато інших складових впливають на гарне та легке закривання/відкриття віконної стулки. Найкраще вибирати деталі відомих виробників. Зазвичай вони відповідають стандартам та прослужать досить довго.

За технічними характеристиками розрізняють:

 • похило-зсувну;
 • поворотно-відкидну;
 • розсувну та зсувну фурнітуру.

Як писалося вище, мешканці приватних будинків та перших поверхів повинні подбати про безпеку, тому краще ставити протизламну фурнітуру.

Правильний вибір металопластикових вікон в Миколаєві Open

Так як фірми можуть вдатися до абсолютно нечесної хитрості, замінюючи якісні комплекти дешевшими аналогами, ми дамо вам кілька порад, які допоможуть обчислити шахрайство:

 • на якісній та оригінальній фурнітурі має бути назва деталей;
 • вона не може мати пластикові елементи, тільки металеві.

Будьте уважні під час огляду товару.

І НА ОСТАНОК

Наприкінці потрібно додати, що у вікні немає незначних деталей, від кожного елемента залежить якість виробу. Не лінуйтеся витратити час на вибір якісних матеріалів, щоб отримати саме ваше ідеальне вікно! Спеціально для цього практично у всіх магазинах є фахівці або консультанти-фахівці, які зможуть як порадити, так і допомогти у виборі того чи іншого виробника.

Якщо ви рішуче налаштувалися купувати вікна, скористайтеся послугами професіоналів та оберіть якісну продукцію!

Рекомендовані статті:

0 0 голосів
Rating
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

[…] Як вибрати металопластикові вікна? […]