Новини

ПРОГРАМА “ТЕПЛИЙ ДІМ”

Програма "Теплий дім" зі знижкою в Миколаєві Open

Бажаєте утеплити свою оселю, а при цьому ще й отримати суттєву економію? Тоді нова державна програма “Теплі вікна” розрахована саме на вас. Вона полягає у 30% компенсації витрачених коштів на встановлення нових енергозберігаючих віконних конструкцій.

Ця державна підтримка допомагає кожному бажаючому не лише заощадити кошти на покращення мікроклімату у власному будинку, а й скоротити витрати на оплату комуналки.

Її суть полягає в наступному: клієнт купує енергозберігаючі вікна у кредит, оформляючи позику одному з відділень ПАТ АБ «Укргазбанк» чи АТ «Ощадбанк», після чого державою виплачується 30% від витраченої суми.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ

Щоб отримати зазначені кошти, необхідно:

  1. Зверніться по контактному телефону до компанії для виклику замірника. Фахівець виконає виміри та проведе точний розрахунок вартості віконних конструкцій відповідно до ваших побажань.
  2. Надати рахунок на вікна (фактуру) до банківського відділення для оформлення кредиту. Також у фінансову структуру надається паспорт та сертифікати на вікна. Сплатити 10% початкового внеску та 3% банківської разової комісії.
  3. Пред’явити представнику банку документи, що підтверджують придбання. Вони видаються після виготовлення та монтажу замовлених вікон.
  4. Отримати державну компенсацію у розмірі 30% від витрачених коштів. Гроші надійдуть на ваш рахунок і можуть бути використані для погашення кредиту, або на особисті цілі.

«ТЕПЛИЙ ДІМ»: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОГРАМУ

На виплату компенсації після подання всіх документів надається 30 календарних днів. При цьому її сума становить 30%, але не більше ніж 10 000 гривень.

При цьому отримати кошти можуть лише люди, які оформили цільовий кредит у розмірі менше ніж 50 000 грн. Надавати заставне майно для її отримання не потрібно.

Щодо термінів погашення, то внесення всієї суми позики з відсотками може бути достроковим. Але лише після повного перерахування державою компенсації. Також клієнт має право користуватися кредитними коштами вказаний у договорі термін згідно з прописаними умовами.

ВАЖЛИВО!

При наданні в банківське відділення пакета документів про придбання та встановлення віконних конструкцій до восьмого числа компенсація буде перерахована до 25. Якщо ж після 8, то на рахунок гроші надійдуть до 25 числа наступного місяця. Тільки після цього можна здійснити повне погашення кредиту.

Детальніше тут

0 0 голосів
Rating
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

[…] Программа «Теплый дом» […]