Ця сторінка описує процедуру та умови повернення грошових коштів для товарів та послуг, які були придбані на веб-сайті. Будь ласка, ознайомтеся з цими правилами перед здійсненням будь-яких покупок на Сайті.

1. Повернення товару:

1.1. Ви маєте право на повернення товару протягом 14 днів з дати його отримання, за умови, що товар не має ознак вживання, збережені всі етикетки та упаковка, та товар не входить до списку виключень (наприклад, продукти харчування, персоналізовані товари і т.д.).

1.2. Для здійснення повернення вам необхідно зв’язатися з нашим сервісним центром за контактами, наведеними на Сайті, і заповнити відповідну заявку на повернення.

2. Повернення грошових коштів:

2.1. Після прийняття та перевірки повернутого товару, ми проведемо оцінку стану товару та здійснимо повернення грошових коштів на ваш банківський рахунок, з якого була здійснена оплата, протягом 10 робочих днів.

2.2. Вартість повернення доставки товару до нашого складу несе покупець, якщо в інший спосіб не домовлено з нашим представником.

3. Винятки:

3.1. Деякі товари та послуги можуть бути виключені з можливості повернення грошових коштів через їх особливості або характер. Цю інформацію можна знайти в описі товару або на сторінці з умовами.

4. Контактна Інформація:

4.1. Для отримання додаткової інформації щодо процедури повернення грошових коштів, будь ласка, звертайтесь до нашого сервісного центру за контактами, наведеними на Сайті.

Ці правила та умови повернення грошових коштів розроблені з метою забезпечення чіткого та справедливого процесу повернення товарів та грошових коштів для наших клієнтів. Ми рекомендуємо вам уважно дотримуватися цих правил під час використання наших послуг та здійснення покупок на Сайті.