Новини

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

В останні роки вікна з ПВХ набули великої популярності і міцно зайняли місце в навколишньому світі. Це логічне, оскільки вони мають дуже багато переваг.

Герметичність склопакета, а також притвор високої щільності забезпечують екологічну безпеку, надійний захист від холоду, протягів, шуму та пилу. Їхній зовнішній вигляд приносить естетичне задоволення і тішить нас.

Вікна забезпечують безмежні здібності в архітектурі, підходять під будь-який інтер’єр. З їхньою допомогою можна створювати як спокійний класичний стиль, так і суперсучасний стиль модерн.

Полівінілхлорид – синтетичний полімер, що є серйозним конкурентом природним матеріалам завдяки своїм заздалегідь заданим споживчим якостям.

Він абсолютно безпечний, не схильний до гниття, корозії та руйнування, не піддається впливу атмосферних явищ. Його висока пластичність дозволяє набувати різних форм.

ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ

На ринку представлені вікна з рамами:

  • полівінілхлориду (ПВХ);
  • алюмінію;
  • дерева.

Дерево є досить міцним матеріалом, має прекрасні ізоляційні якості, але згодом потребує якісного спеціального догляду, в порівнянні з пластиком. Дерев’яні вікна просочуються антисептиком (антисептичне просочення) на глибину до 50 мм. Збільшення терміну їхньої служби досягається облицюванням поверхні алюмінієм із зовнішнього боку. Полівінілхлориду не потрібен особливий догляд та ремонт, він має високі ізоляційні властивості, є міцним матеріалом. Термін використання вікна з ПВХ близько 50 років. Всі ці якості є причиною популярності матеріалу, що постійно зростає, серед споживачів.

ГОЛОВНІ ГІДНОСТІ ВІКОН З ПЛАСТИКА

З середини минулого століття вікна з ПВХ виготовляються у ФРН. До сьогоднішнього дня їхньому виробництву характерне стабільне зростання. На даний момент пластикові вікна на сучасному ринку становлять приблизно 47% (для порівняння: алюмінієві – 21%, дерев’яні – 30%, інші – 2%). Найбільш популярними є вікна із твердого профілю, непластифікованого ПВХ, ударна в’язкість якого дуже висока. Пластикові вікна мають великий споживчий попит, що пояснюється різними причинами (економічними, екологічними, технічними, естетичними).

СПОЖИВЧІ ГІДНОСТІ

Вікнам із ПВХ, виконаним досить професійно та високоякісно, ​​із профілю сертифікованих систем, таких як REHAU (Рехау) та Salamander (Саламандер), властива висока економічність при експлуатації. Хороша погодостійкість, теплоізоляція є основними перевагами. Якщо ви хочете, щоб їх експлуатаційні якості та зовнішній вигляд не змінювалися багато років, стежте за їхньою чистотою.

Стаття на тему: Догляд за металопластиковими вікнами

ПОГОДОСТІЙНІСТЬ ВІКОН

У зв’язку з тривалим терміном експлуатації вікон, впливу на них різних природних явищ, таких як дощ, сніг, град, вітер і сонце, вирішальне значення при їх виготовленні надається створенню високої стійкості до погоди. Міцність твердого пластику знаходиться в прямій залежності від багатьох факторів та явищ. Вирішальне значення надається системі стабілізації для забезпечення технологічності профілю, а також його стійкості до будь-яких погодних умов. Застосовуючи найкращі сучасні присадки Salamander та REHAU досягають найкращого поєднання технологічної та екологічної безпеки з погодостійкістю.

ТЕРМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

ПВХ – матеріал, що має низьку теплопровідність (0,16 – 0,17 Ватт/MK). Вікна з нього не схильні до зледеніння і запотівання, тому що є якісними утеплювачами. У цьому вони схожі на дерево. Перебуваючи під впливом прямих сонячних променів, профілі темного кольору розширюються більше, оскільки вони поглинають більшу кількість тепла. Потрібно брати до уваги те, що насправді профіль піддається розширенню набагато менше, ніж теоретично, так як теплопровідність досить мала при впливі сонячних променів з одного боку вікна.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ВІКОН

Після кризи в енергетики 70-х років покупці вікон звертають найбільшу увагу на їхню теплоізоляцію. Суворішими стали їхні вимоги до енергозбереження. Втрати тепла в приміщенні знаходяться у прямій залежності від виду скління. Вони становлять приблизно 20-30%. Існує такі типи втрати тепла:

  1. Тепловтрати при повітрообміні. Такі втрати бувають пов’язані з існуванням відкритих просторів у приміщенні, а саме: втрати тепла через відкриті вікна, вентиляційні люки, некомпактні з’єднання.
  2. Тепловтрати через рух тепла. Тепле повітря переміщається з опалювальних приміщень через вікна, двері та внаслідок цього руху приміщення охолоджуються.

Тепле повітря постійно рухається в холодну сторону, взимку із приміщення на вулицю, влітку навпаки. Профіль із полівінілхлориду завдяки своїм внутрішнім камерам забезпечує незначні втрати тепла. Завдяки застосуванню стекол з високим теплозахистом, подвійним та потрійним склінням досягається якісна теплоізоляція.

Шумозахист

Порівняно зі стінами, вікна завжди дуже сильно програють у параметрах збереження тепла та шумоізоляції. Зниження рівня шуму, що проникає у приміщення ззовні, є основною вимогою до вікон. Вони знаходяться у прямій залежності від шуму, що допускається всередині будівлі. Відповідно до призначення приміщення, вимоги до шумоізоляції всередині нього можуть відрізнятися. Велике значення для встановлення граничного рівня шуму має облік джерел усередині приміщень, наприклад електропобутової техніки, комп’ютерів або верстатів. “Внутрішній” шум буде для вас проблемою при дуже хорошій звукоізоляції від “зовнішнього” шуму.

Головними факторами, що впливають на якість шумоізоляції при встановлення вікон, є:

  • зазор між склом;
  • товщина скла;
  • становище скла та його ущільнення.

Таким чином, ступінь шумопоглинання вікон залежить не так від матеріалів, з яких зроблена конструкція, як від її виду та типу скління.

Головне значення в отриманні шумопоглинаючого вікна має герметичність всіх механізмів та відливів. Рух повітря є провідником шуму у приміщенні, тому будь-які щілини стають його джерелами. З усього вищесказаного робимо такий висновок: конфігурація профілю практично не впливає на шумоізоляцію.

ПРОТИЗЛОМНИЙ ЗАХИСТ

Щоб захистити ваш будинок від проникнення, ви можете вибрати стекла таких видів:

  • звичайний армований одношаровий триплекс;
  • багатошаровий триплекс;
  • скла з високою безпекою та захисною плівкою.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати вид скла відповідно до ваших вимог.

ВТОРИНА ПЕРЕРОБКА ВІКОН, ЇХ ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Полівінілхлорид (ПВХ) є екологічно нешкідливим матеріалом. До його складу входить хімічна сполука водню, пов’язаного хлору та вуглецю. Він складається на 57% з кухонної та кам’яної солі та на 43% з нафтопродуктів. Якщо спочатку використання в будівництві він містив деяку кількість важких металів, на даний момент всі фірми, що займаються виробництвом профілю з полівінілхлориду, змінили хімічний склад використовуваних матеріалів і зробили всі необхідні дослідження, перевірки його впливу на навколишнє середовище.Сьогодні із пластику виробляють велику кількість промислових товарів: меблі, посуд, електропобутові прилади та ін. У ФРН вікна із пластику використовують навіть у будівництві санаторіїв для алергіків.

ПОЖЕЖОРОСТІЙНІСТЬ

Світова практика показує, пластикові двері та вікна загоряються рідко і важко. Під час пожежі вони безпечні для людей. За наявними статистичними даними у ФРН не зареєстровано жодного нещасного випадку у зв’язку з поганою пожежостійкістю та токсичністю пластику.

В Україні були зафіксовані випадки, коли під час пожежі в будинках та квартирах єдиним, що вціліло, виявлялися вікна та двері із пластику. При цьому вони навіть не змінювали свій колір!

Досі не зафіксовано жодного доказу шкідливості пластикових конструкцій для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Навпаки, ПВХ, з погляду екології, є найбільш підходящим з альтернативних матеріалів завдяки можливості його переробки.

Рекомендовані статті:

0 0 голосів
Rating
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

[…] Переваги металопластикових вікон […]