Новини

ЯКІ ВХІДНІ ДВЕРІ КРАЩЕ КУПИТИ?

Які вхідні двері краще обрати? Open

Зміст:

  1. Критерії вибору
  2. Види вхідних дверей
  3. Вибір за вами

Не дарма вхідні двері називають обличчям вашого будинку. Адже саме з неї починається ознайомлення з вашим побутом.
Кожна людина зобов’язана стежити не лише за собою та зовнішнім виглядом свого будинку, а й за територією, на якій розташований будинок.

Вибираючи вхідні двері, потрібно ретельно все продумати. Це дозволить не лише захистити будинок від несанкціонованого проникнення, а й послужить гарною його прикрасою.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ

Сьогодні на ринку можна знайти різні варіанти дверей по:

  • кольору;
  • формі;
  • стилі;
  • ціні.

Але фахівці рекомендують робити свій вибір, виходячи з матеріалу, а не лише зовнішнього вигляду.

Якщо ви не плануєте витратити багато грошей на вхідні двері, адже у вашій оселі немає нічого цінного, варто звернути увагу на двері з натурального дерева. Їхня вага чимала, але для злому не потрібно особливих зусиль. Порізати чи подряпати їх можна за кілька хвилин. Якщо ж виникне пожежа, від них залишиться лише попіл. Саме тому такі конструкції більше підходять для встановлення всередині будинку міжкімнатних дверей.

Більш надійний варіант – це дверні конструкції, виготовлені з алюмінію або жерсті. Останній тип має досить м’яку конструкцію і характеризується, як дуже дешевий варіант.

Якщо розглядати їхній термін служби, то він набагато довше, ніж біля дверей з дерева. І при цьому коштують набагато дешевше.

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ?

Дослідження показали, що більшість людей схиляється до варіанту вибору дверей з металу. Адже це найбільш міцний та довговічний матеріал.

Розрізняють такі види:

  • Броньована – досить габаритна і важка конструкція. Її можна монтувати зі вставками з куленепробивного скла. Такий варіант вхідні двері рекомендований у тих місцях, де є потреба у посиленні охорони приміщення.
  • Вогнетривка – назва говорить сама за себе: ніякий вогонь їм не страшний. Їхня протиупорність вогню становить близько сотні хвилин, чого цілком достатньо, щоб приїхала пожежна бригада. Ціна їхня досить висока.
  • Захисна – обладнана невеликим «секретиком»: щойно замок замикається, виїжджає спеціальний шпенек, що не дозволяє зламати двері.

Кожні двері з перелічених вище видів мають по кілька листів сталі.

Такий великий вибір дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного будинку незалежно від його стилю та дизайну.

АЛЕ ЯКІ ВСЕ Ж КРАЩЕ
Загалом вхідні двері з металу – це ідеальний варіант для монтажу в житловому будинку або квартирі. Вони високостійкі, мають підвищений поріг звуко- та теплоізоляції, не бояться перепаду температури.

Пам’ятайте, вибір завжди за вами.

Які вхідні двері краще обрати? Open
0 0 голосів
Rating
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі