Новини

ЯКІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА КРАЩЕ?

Які металопластикові вікна краще обрати? Open

Зміст:

 1. Виробник – основа якості
 2. Параметри конструкції
 3. Комплектація віконних виробів
 4. Матеріал рами
 5. Секрети вибору (Відео)

Встановлення нових вікон супроводжується рядом завдань, які потрібно вирішити. Всі вони ставляться до одного глобального питання – які металопластикові вікна краще? Питання включає вибір виробника, профілю, склопакетів, фурнітури. Спробуємо визначитись разом.

ВИРОБНИК – ОСНОВА ЯКОСТІ

Придбати якісний виріб – ціль кожного покупця. Грамотний вибір має починатися з визначення фірми-виробника. Не женіться за популярністю і популярністю, якщо крім цього нічого більше не знаєте про бренд. Орієнтуйтеся на продукцію виробника, який зарекомендував себе на ринку та знайшов задоволених користувачів.

Якщо ви вирішуєте, як вибрати пластикові вікна, які краще марки і якими параметрами вони відрізняються, то фахівці компанії «OPEN» підготували для вас короткі характеристики.

Опис марок, які мають попит:

 1. Rehau. Німецькі вікна відрізняються довговічністю та витривалістю в найморозніших умовах. Встановлювати такі вироби слід для місцевості із суворим кліматом.
 2. Steko. Високі теплоізоляційні властивості, використання інноваційних технологій для виготовлення, непроникність УФА-променів у 4 рази вищі за стандартний.
 3. ALUPLAST. Безпека конструкції, надійна фурнітура, захист від зламування.

Тому, якщо ви визначаєте, які вікна краще кбе, століття, стеко або рехау, то насамперед складіть список вимог і орієнтуйтеся на погодні умови місцевості, де вони будуть встановлені.

Які металопластикові вікна краще обрати? Open

ПАРАМЕТРИ КОНСТРУКЦІЇ

Вибравши свого виробника, наступний крок – розрахувати, який вам необхідний профіль та склопакет.

Профіль вікна може бути двох видів:

 • 3-х камерний;
 • 5-ти камерний.

Камерність відповідає за збереження тепла та ізоляцію, чим більше – тим тепліше, а й відповідно дорожче. 3-х камерним рамам властиво промерзання взимку. Товщина 5-тікамерного профілю дозволяє захистити внутрішнє тепло приміщення від зовнішнього морозу, тим самим позбавити вікно від промерзання.

Таким чином, на питання, які окна ПВХ найкраще вибрати, відштовхуйтеся від рівня необхідного тепла. Наприклад, для заміських будинків, в яких взимку ви не плануєте проживати, доречніше встановити 3-х камерний варіант, щоб не переплачувати. Для постійного житла, зрозуміло, краще буде вікон із 5-ти камерним профілем.

Те ж саме стосується склопакетів – повітряних камер має бути більше 2-х, щоб теплоізоляція була вищою та якіснішою. При цьому товщину вибирайте не менше ніж 32 мм.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ВІКОННИХ ВИРОБІВ

Опис марок, які мають попит:

Ще один важливий фактор вибору – фурнітура. Тобто всі механізми віконного пристрою:

 • навіси;
 • замки;
 • ручки.

У цьому питанні не варто економити та купувати дешеву китайську фурнітуру. Виберіть механізми найкращої якості, німецького чи вітчизняного виробника. Тільки вибравши надійні елементи, ваші вікна служитимуть функціонально, не псуватимуться під час морозів, забезпечать повноцінний захист від зовнішніх проникнень.

Які металопластикові вікна краще обрати? Open

МАТЕРІАЛ РАМИ

На рахунок того, які вікна кращі за алюмінієві чи пластикові, вже давно ведуться різні розмови та суперечки. Хтось бачить переваги в одних виробах, інші переконують, що пластик шкодить, а алюміній – найоптимальніший варіант. У принципі, недоліки та переваги є у кожного виду. Тут кожен має вирішити собі. Головне не вибирати раму з різних матеріалів, вона має бути монолітною.

Якщо ви потребуєте додаткової консультації та хочете поставити своє запитання, зверніться до співробітників компанії «Open». Консультанти нададуть вам детальну інформацію, підкажуть який вибір зробити, щоб задовольнити ваші запити. Телефонуйте за вказаним телефоном.

Рекомендовані статті:

Відео на тему:

https://www.youtube.com/
0 0 голосів
Rating
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі